Monday, July 21, 2014

Palme.

Ostali postovi iz serije:

Zvijezde

Životinje

Šatori

/Fotografije nepoznatih autora s interneta./

Wednesday, July 16, 2014
Petrova.

Petrova.

Saturday, July 12, 2014
Friday, July 11, 2014

Šatori.

Ostali postovi iz serije:

Zvijezde

Životinje

Palme

/Fotografije nepoznatih autora s interneta./

Sunday, July 6, 2014
Saturday, July 5, 2014
Ilica.

Ilica.

Thursday, July 3, 2014 Wednesday, July 2, 2014
Jurišićeva 26

Jurišićeva 26

Tuesday, July 1, 2014
Najzagrebačkiji slon.

Najzagrebačkiji slon.

Saturday, June 21, 2014
Toni Franović, Kvadrat urbane džungle, Novi Jelkovec
Velika poboljšanja kroz mala mjerila.

Toni Franović, Kvadrat urbane džungle, Novi Jelkovec


Velika poboljšanja kroz mala mjerila.